O firmie

Krolsan - firma z tradycjami

KROLSAN” to firma prywatna założona 10 marca 1992 roku. Naszą, już ponad osiemnastoletnią, działalność gospodarczą zaczynaliśmy od współpracy z duńską firmą Novo Nordisk, później Novozymes, w zakresie dystrybucji enzymów do przemysłów: piwowarskiego,sokowniczego oraz spirytusowego, skrobiowego oraz detergentowego na terenie Polski i Białorusi Od roku 1998 przez pięć kolejnych lat prezentowaliśmy naszą ofertę enzymatyczną na Targach POLAGRA FOOD w Poznaniu oraz w EXPOFOR w Mińsku na Białorusi. 

Przedmiotem aktualnej działalności gospodarczej firmy „KROLSAN” jest handel artykułami do produkcji rolnej oraz przetwórstwa rolno-spożywczego na terenie Polski. Jesteśmy importerem i dystrybutorem produktów firmy ERBSLÖH do przemysłu piwowarskiego, sokowniczego oraz spirytusowego (produkcja etanolu spożywczego oraz bioetanolu). 

Posiadamy wdrożony system HACCP.

W naszej działalności stosujemy wysokie standardy etyczne. Szanujemy naszą konkurencję i mamy przekonanie, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Mamy elastyczne podejście do współpracy. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania.

Zapraszam do współpracy
Ryszard Króliczak